شرکت مهندسی صبا تام صنعت | گازرسانی , آتشنشانی , تجهیزات ایمنی , اعلام حریق , اطفاء حریق , امنیتی , استاندارد
Noramc website template

درباره ما

شرکت مهندسی صبا تام صنعت

مشاوره آتشنشانی ، طراحی و واردات تجهیزات گازرسانی وآتشنشانی از معتبرترین تولید کنندگان اروپا و آسیا شامل انواع تجهیزات ایمنی ساختمان از جمله سیستم های اعلام حریق na-De ،چراغهای اضطراری ،چراغهای LED ،سیستم اطفاء حریق ،انواع اسپرینکلر های Rouchtec، سنسورهای نشت یاب گاز Sismik، سنسورهای منوکسید کربن Siterwell و شیرآلات آتش نشانی شامل زون کنترل ولو، وت آلارم ولو ، فلوسوئیچ فهرست شده ، شیر هیدرانت Weflo، بوستر پمپ و دیزل پمپ Al khoory ،اتصالات گروود (Grooved Fitting) وکلیه تجهیزات شامل فایر باکس ها - هوزریل-هوزرک و منبع ذخیره آب و دیزل ژنراتور است.

کلیه تجهیزات و محصولات فوق دارای استانداردهای جهانی UL , FM ,EVPU ,TSE ,LPCB ... , و مورد تائید سازمان آتشنشانی و اداره گاز می باشند.

بخش مهندسی شرکت درزمینه تهیه نقشه های اعلام و اطفاء حریق و کنترل نقشه های معماری بر اساس مقررات ملی ساختمان و ضوابط سازمان آتشنشانی اقدام می نماید و در حین کار با نظارت مستمر بر اجرای پیمانکاران کل سیستم اعلام و اطفاء حریق را تحویل می گیرد.

براساس استاندارد NFPA و IBC ساختمان هایی که دارای اسکلت فلزی می باشند باید سازه پروژه دربرابر آتش و حریق محافظت گردد.

دوروش جهت مقاوم سازی و پوشش دهی اسکلت فلزی وجودداردیکی با استفاده از مواد معدنی و دیگری با ماسه و سیمان.

ضخامت پوشش سیمانی اسکلت فلزی براساس استانداردIBC متناسب با ارتفاع،نوع کاربری بناو تائید سازمان آتشنشانی مشخص می شود.

دراین راستا شرکت با داشتن رزومه آمادگی اجرا و مشاوره (Fire Proofing) جهت اخذ تائیدیه سازمان آتشنشانی را دارد.

طراحی و اجرای شبکه گازرسانی:

این شرکت درحوزه شبکه گازرسانی برای ساختمانها با اخذ تائیدیه سازمان نظام مهندسی و در خصوص اجرای شبکه گازفشارقوی 2 یا 60 پوندی با اخذ تائیدیه از اداره گاز فعالیت می نماید.

ازطرفی تامین متریال که شامل لوله واتصالات،شیرآلات گازی،شیرآلات حساس به زلزله از نوع الکترومکانیکال و مکانیکال، سنسورهای نشت یاب گاز، فیوزهای گازی و... می باشد را تا اجرای کامل شبکه گازرسانی و وصل گاز طبق نقشه ها و با نظارت مهندس ناظر برعهده دارد.

انجام خدمات و تامین محصولات با شرایط پرداخت:

این شرکت آمادگی دارد کلیه خدمات خود را که شامل تامین،فروش،نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق متعارف و سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر و اطفاء حریق،گازرسانی ، سرویس و نگهداری است، با شرایط مناسب در پروژه ها با کارفرما به صورت بخشی نقدی و بخشی تهاتر ارائه نماید.

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید